برای دیدن فیلم های هیجان انگیز اینجا کلیک کنید

تحقیق فروش

در طول قرن 19 و 20

 • اخبار قرن 20 - آخرین و جدیدترین خبر های قرن 20 - صفحه چهاردهم

  اخبار قرن 20 - آخرین و جدیدترین خبر های قرن 20 - صفحه چهاردهم

  شنبه، 13 اردیبهشت 1399 - Sat, 02nd May 2020. صفحه اصلی - . سیاسی -

 • پرفروش ترین کتاب ها در طول تاریخ (1)

  پرفروش ترین کتاب ها در طول تاریخ (1)

  در این مطلب قصد داریم پرفروش ترین کتاب ها یا رمان ها در سرتاسر دنیا در دهه ها و قرن های اخیر را برایتان معرفی کنیم. این معیار که غالب جوامع مختلف در نسل های مختلف، یک کتاب را پسندیده باشند قطعا یکی از بهترین و معتبرترین .

 • ۵۰ فیلم برتر دهه دوم قرن ۲۱ به انتخاب منتقدان (فرهادی در .

  ۵۰ فیلم برتر دهه دوم قرن ۲۱ به انتخاب منتقدان (فرهادی در .

  سایت متاکریتیک فهرست بهترین فیلم های دهه دوم قرن 21 به انتخاب منتقدان را منتشر کرده و فیلم جدایی نادر از سیمین اصغر فرهادی در 15 رتبه برتر قرار دارد.

 • Iranians History on This Day

  Iranians History on This Day

  در دوران سلطه ايلخانان (مغول ها) بر ايران كه هشت دهه طول كشيد رشوه، فساد مالي و اداري، ظلم به ناخودی ها، تبعيض، دسيسه، توطئه و قتل، خودخواهي، دروغ و تملّق، ريا و تزوير چنان دستگاه حكومت را فرا گرفته بود كه 8 قرن براي اين .

 • جامعه روشنفکری ایرانی و تحولات جهانی - BBC News فارسی

  جامعه روشنفکری ایرانی و تحولات جهانی - BBC News فارسی

  طی یک قرن اخیر جامعه ایران تحولات بسیاری را سپری کرده است. . 19 آوریل 2020 - 31 فروردین 1399 . یک اصل مهم که در طول .

 • ‫راز بزرگ و عجیب پرواز 19 در مثلث برمودا !!؟‬‎

  ‫راز بزرگ و عجیب پرواز 19 در مثلث برمودا !!؟‬‎

  Jun 02, 2019 · راز بزرگ و عجیب پرواز 19 در مثلث برمودا !!؟ . 20:06. WOW Persian 50,775 . پرونده عجیب جاسوسی قرن, ژولیوس و اتل روزنبرگ !!؟

 • مردی که در قرن 18، 19 و 20 زندگی کرده!

  مردی که در قرن 18، 19 و 20 زندگی کرده!

  کا-نه-به-اوی ونس یا با نام اختصاری جان اسمیت نام این پیرمرد 137 ساله آمریکایی هندی الاصل است. شاید او تنها کسی باشد که در سه قرن 18 ، 19 و 20 زندگی کرده است. هیچ کس دقیقا تاریخ تولد وی را نمیداند. او تا بحال چندین بار ازدواج کرده .

 • دیگو مارادونا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  دیگو مارادونا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  در سال ۲۰۰۲ مارادونا در رأی‌گیری اینترنتی فیفا جهت انتخاب بهترین بازیکن فوتبال قرن بیستم رأی اول را بدست آورد و به عنوان بهترین بازیکن قرن بیستم توسط طرفداران فوتبال جهان شناخته شد. در همین .

 • پایش خشکسالی در دو قرن اخیر در مناطق خشک و نیمه‌خشک با .

  پایش خشکسالی در دو قرن اخیر در مناطق خشک و نیمه‌خشک با .

  شدیدترین کم آبی (خشکسالی) بازسازی‌شده در قرن 19 و 20 به ترتیب در سال­های 1853 تا 1855 و 1966 تا 1968 بوده است. . در ادامه وضعیت هیدرولوژیکی در طول دوره گاه­شناسی مورد بررسی قرار گرفت و بر این اساس .

 • اخبار قرن 20 - آخرین و جدیدترین خبر های قرن 20 - صفحه چهاردهم

  اخبار قرن 20 - آخرین و جدیدترین خبر های قرن 20 - صفحه چهاردهم

  شنبه، 13 اردیبهشت 1399 - Sat, 02nd May 2020. صفحه اصلی - . سیاسی -

 • سامانه‌های پولی بین‌المللی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  سامانه‌های پولی بین‌المللی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  سامانه‌های پولی بین‌المللی به معنی مجموعه‌ای از قراردادهای بین‌المللی و موسسات حامی این قراردادهاست که با هدف تسهیل تجارت خارجی، سرمایه‌گذاری خارجی و در کل جابه‌جایی سرمایه بین دولت-ملت‌ها ایجاد می‌شود.

 • موقعیت جغرافیایی افغانستان و نقش آن در توسعه

  موقعیت جغرافیایی افغانستان و نقش آن در توسعه

  در قرن 19 این کشور مرز حایلی بود میان دو قدرت روسیه و انگستان؛ در قرن 20 و با شروع جنگ سرد به میدان جنگ نیابتی آمریکا و شوروی وقت تبدیل شد و حالا در قرن 21 نیز کماکان میدانی برای رقابت کشورهای .

 • کتاب ' افغانستان در قرن بيستم' / کتاب

  کتاب ' افغانستان در قرن بيستم' / کتاب

  مجموعه برنامه های افغانستان در قرن بيستم از آنجا که در آغاز برای پخش از راديو تهيه شده ساختاری متفاوت از متون رايج تاريخی دارد و در آنها سعی شده با گردآوری نظريات افراد متفاوت، روايتی داستان .

 • اسلام‌ستیزی در غرب: دلایل و ویژگی‌ها - ديگران

  اسلام‌ستیزی در غرب: دلایل و ویژگی‌ها - ديگران

  در طی قرون 19 و 20، توقف، انفعال و رکود در جهان اسلام از نگرانی گروه‌های ضداسلامی کاست. از این زمان غرب در حالتی تهاجمی قرار گرفت و مسلمانان سنگر به سنگر مواضع خود را واگذار کرده و عقب‌نشینی .

 • ۵۰ فیلم برتر دهه دوم قرن ۲۱ به انتخاب منتقدان (فرهادی در .

  ۵۰ فیلم برتر دهه دوم قرن ۲۱ به انتخاب منتقدان (فرهادی در .

  سایت متاکریتیک فهرست بهترین فیلم های دهه دوم قرن 21 به انتخاب منتقدان را منتشر کرده و فیلم جدایی نادر از سیمین اصغر فرهادی در 15 رتبه برتر قرار دارد.

 • مرگبارترین اپیدمی‌ها در طول تاریخ - ایسنا

  مرگبارترین اپیدمی‌ها در طول تاریخ - ایسنا

  این بیماری از قرن 19 زندگی مابقی مردم جهان را نیز متاثر از خود کرد. در طول این دوره، تاجران در واقع یکی از عوامل انتقال این ویروس به چین، ژاپن، آفریقای شمالی، خاورمیانه و اروپا بوده‌اند.

 • درآمدی بر ادبیات فرانسه قرن 20, 19, 18 و 17

  درآمدی بر ادبیات فرانسه قرن 20, 19, 18 و 17

  درآمدی بر ادبیات فرانسه قرن 20, 19, 18 و 17. . نقش بسیار مهمی ایفا کرد .'در خصوص قرن‌های هجده و هفده نیز خاطر نشان شده است' :در قرن هجده ادبیات به سوی عقاید ماورائ‌الطبیعه و اجتماعی توام با هوشیاری .

 • فیلم خدای جنگ God of War 2017|دوبله فارسی

  فیلم خدای جنگ God of War 2017|دوبله فارسی

  خلاصه داستان: در طول قرن شانزدهم، دزدان دریایی ژاپنی در امتداد خط ساحلی چین گسترش یافتند، در سال 1557، شهر سنگانگ واقع در ژجیانگ را به تصرف خود درآوردند. پس از گذشت ماه ها تلاش بیهوده، فرمانده "یو" به کمک ژنرال "کیو .

 • تاریخ هجری شمسی - مبدّل تاریخ و .

  تاریخ هجری شمسی - مبدّل تاریخ و .

  نسلهای جولیوسی با طول 365 روز و شش ساعت ، در حقیقت از سال شمسی با طول 2422/365 روز بلندتر است. تفاوت به 0078/0 روز در سال و یا در حدود 3 روز در هر چهار قرن میرسد. تقویم گرگوری (Gregorian Calender)

 • سده ۱۹ (میلادی) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  سده ۱۹ (میلادی) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  در سال ۱۸۰۱ پارلمان ایرلند رای به اتحاد با انگلستان داد و در نتیجه پادشاهی متحد بریتانیا به وجود آمد. ایرلند تا سال ۱۹۲۲ (۱۳۰۰) زیر نظر بریتانیا بود ولی پس از اینکه اکثریت شهرستان‌های ایرلندی‌نشین و اکثریت جمعیت .

 • اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه

  اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه

  با وجود افت و خیز، روابط متقابل ایران و تركیه به عنوان دو كشور مهم منطقه در طول قرن ها و ادوار تداوم داشته و قربانی منافع کوتاه مدت و مقطعی نشده است.

 • درباره مکه و شرفایش در قرن 19 و 20

  درباره مکه و شرفایش در قرن 19 و 20

  در دهه هاي پاياني قرن نوزدهم بتدريج روابط ميان شرفاي مكه و حكامي كه از سوي استانبول براي حكمراني بر مكه تعيين مي شدند رو به تيرگي رفت، و تلاش حكام و واليان . درباره مکه و شرفایش در قرن 19 و 20.

 • اوضاع اجتماعی و فرهنگی جهان در اواخر قرن 19 م

  اوضاع اجتماعی و فرهنگی جهان در اواخر قرن 19 م

  اوضاع اجتماعی و فرهنگی جهان در اواخر قرن 19 م . نسبی جمعیت، بر اثر کاهش مرگ و میر، و رعایت شرایط بهداشت که موجب طول عمر، و ازدیاد تعداد نوزادان می‌شد بخوبی محسوس بود منتهی عامل اخیر، در نقاط .

 • عکس‌های جالب قرن 19 از نشریه نشنال جئوگرافیک!!

  عکس‌های جالب قرن 19 از نشریه نشنال جئوگرافیک!!

  ژاپن (1878- 1882). مجموعه ای از عکسهایی که توسط چارلز هریس فلپس (یک وکیل اهل نیویورک) و همسرش النور لیوینگستون پل فلپس در طول ماه عسلشان جمع آوری شده است.

 • فهرست خودکشی‌ها در قرن ۲۱ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  فهرست خودکشی‌ها در قرن ۲۱ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  این فهرستی است از مشاهیر که در قرن ۲۱ . وی در طول این سال‌ها تحت عمل‌های جراحی فراوانی قرار گرفت و در نهایت به گفته خودش به این نتیجه رسید که زندگی ارزش زنده بودن ندارد.

 • ملی شو 3 - بانک ملی ایران

  ملی شو 3 - بانک ملی ایران

  این نشان یک تحول ملی است. بانک ملی ایران بانکی با هویت مردمی و برخواسته از یک اراده ملی بوده و در طول یک قرن پیشینه‌ی پرافتخار خود، خدمات‌رسانی به تمام آحاد جامعه و تأمین آسایش در دریافت خدمات را سرلوحه امور قرار داده است.

 • مرگبارترین مدهای زنانه در طول تاریخ (+عکس)

  مرگبارترین مدهای زنانه در طول تاریخ (+عکس)

  این مدل دامن ها بیشتر در دوران رنسانس محبوبیت داشتند اگر چه در قرن 18 میلادی از مد افتاده و جای خود را به دامن های راسه و تنگ دادند اما بار دیگر در قرن 19 میلادی توجه طراحان مد را به خود جلب کردند.

 • دانلود مقاله : آشناپنداری در فرانسه در طول قرن 19: تاریخ .

  دانلود مقاله : آشناپنداری در فرانسه در طول قرن 19: تاریخ .

  عضویت + 20 ٪ . آشناپنداری در فرانسه در طول قرن 19: تاریخ مفهومی . با ثبت کد رهگیری پرداخت، می توانید سفارش خود را پیگیری نموده و به محض اتمام ترجمه، فایل ترجمه مقاله خود را دانلود نمایید.

 • مردی که در قرن 18، 19 و 20 زندگی کرده!

  مردی که در قرن 18، 19 و 20 زندگی کرده!

  کا-نه-به-اوی ونس یا با نام اختصاری جان اسمیت نام این پیرمرد 137 ساله آمریکایی هندی الاصل است. شاید او تنها کسی باشد که در سه قرن 18 ، 19 و 20 زندگی کرده است. هیچ کس دقیقا تاریخ تولد وی را نمیداند. او تا بحال چندین بار ازدواج کرده .

 • سده ۱۸ (میلادی) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  سده ۱۸ (میلادی) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  در طول سده ۱۸ میلادی روشنگری در انقلاب‌های فرانسه، هائیتی و آمریکا به حد اعلای خود رسید. فلسفه و علم با سرعت زیادی پیشرفت کردند.