برای دیدن فیلم های هیجان انگیز اینجا کلیک کنید

تحقیق فروش

پیاز گیاه کم آبی در هند

 • نحوه تکثیر و قلمه زدن کوردیلین و شرایط نگه داری از این گیاه

  نحوه تکثیر و قلمه زدن کوردیلین و شرایط نگه داری از این گیاه

  هر چند این گیاه متعلق به مناطقی از جزایر اقیانوسی هند، جنوب شرق آسیا و شمال شرقی استرالیا می باشد اما اکنون قلمه زدن کوردیلین پای این گیاه را به داخل فضای آپارتمان نیز باز کرده است.

 • کشت خاویار گیاهی در یزد - خبرآنلاین

  کشت خاویار گیاهی در یزد - خبرآنلاین

  مجتبی آغاز اظهار داشت: گیاه کینوا برای نخستین بار در سطح ۱۰ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان خاتم کشت شد و با متوسط عملکرد ۲.۵ تن در هکتار از کشتزارها برداشت شد. وی افزود: درشهرستان خاتم گیاه کینوا به صورت نیمه مکانیزه کشت .

 • گیاه زاموفیلیا سبز و زیبا، مقاوم برای آپارتمان • دونفره

  گیاه زاموفیلیا سبز و زیبا، مقاوم برای آپارتمان • دونفره

  آموزش کامل نگهداری وپرورش گیاه زاموفیلیاگیاهی با برگهای چرمی سبز و بسیار زیبا و مقاوم برای نگهداری در آپارتمان. میزان نور و آبدهی به زاموفیلیا و تعویض گلدان

 • فواید و خواص گیاه زنبق وحشی - پارسیان لب

  فواید و خواص گیاه زنبق وحشی - پارسیان لب

  مناطق رویش این گیاه در ارتفاعات ۱۵٠٠ متر می باشد. از آنجائیکه پیاز این گیاه دائمی است، فصل رویش آن از اواخر فروردین ماه تا اواخر اردیبهشت ماه می باشد.

 • کشت زعفران جایگزین محصولات آب‌بر در ملایر می‌شود- اخبار .

  کشت زعفران جایگزین محصولات آب‌بر در ملایر می‌شود- اخبار .

  باقرزاده یا اشاره به این که زعفران یک گیاه کم آب و کم توقع است ابراز کرد: نیاز آبی این محصول یک بار در سال است .

 • پکیج کاشت پیاز گل اکسالیس بنفش - گل و گیاه منصوری

  پکیج کاشت پیاز گل اکسالیس بنفش - گل و گیاه منصوری

  در طول روز هم گاهی اتفاق میافتد که برگها بسته میشود دلیلش نور زیاد یا نور کم میباشد اگر گیاه در طول روز نور زیادی بهش برسد گیاه نیاز به نور را در آن روز تامین کرده و اقدام به بستن برگها میکند و .

 • خواص پیاز

  خواص پیاز

  برای برطرف خارش چشم چند قطره آب پیاز را در چشم بچكانید. برای درمان سنگینی گوش آب پیاز را در گوش بچكانید. ماسک پیاز رنگ صورت را درخشان می كند. از خواص پیاز می توان به محکم کردن لثه ها اشاره کرد.

 • خواص درمانی گیاهان دنا :: غار نول

  خواص درمانی گیاهان دنا :: غار نول

  اما از آن به بعد محبوبیت جهان یافت و کشت آن در بیشتر نقاط جهان رواج پیدا کرد. از آنجا که پیاز کوهی در خانواده ی پیاز دارای کوچکترین پیاز است به آن عنوان ''پیاز نوزاد'' را هم داده اند.

 • معرفی و راهنمای پرورش گیاهان دارویی - آنغوزه

  معرفی و راهنمای پرورش گیاهان دارویی - آنغوزه

  در هند به عنوان ادویه ای در پخت غذاها استفاده شده و اهمیت آن مانند ادویه های دیگر مثل زردچوبه است.یکی از خواص این گیاه این است که ضد نفخ بوده و می تواند رشد باکتری های همزیست را در روده کاهش دهد .

 • نهال عناب:(عکس های از میوه و باغات عناب :: فروش پیاز .

  نهال عناب:(عکس های از میوه و باغات عناب :: فروش پیاز .

  نهال عناب:(عکسایی از میوه و باغات عناب) عناب Ziziphus jujuba به جنس Ziziphus و خانواده buckthorn تعلق دارد و بومی مناطق مختلفی در نواحی مختلفی در قاره آسیا همانند ایران، لبنان، پاکستان، هند، بنگلادش، نپال، کره ، نواحی مرکزی و جنوبی .

 • گیاهان آپارتمانی تصفیه کننده هوا - خرید گل و گیاه .

  گیاهان آپارتمانی تصفیه کننده هوا - خرید گل و گیاه .

  گیاهان آپارتمانی تصفیه کننده هوا اغلب ما از گیاهان برای زیبایی و تزئین خانه استفاده می‌کنیم. وجود گلدان‌های گل و گیاه در خانه باعث ایجاد نشاط و سرزندگی در

 • طرح پرورش زعفران گلخانه ای نیاز آبی کم، درآمد بالا - ایـ .

  طرح پرورش زعفران گلخانه ای نیاز آبی کم، درآمد بالا - ایـ .

  درآمد گلخانه زعفران به صورت سالیانه می باشد،از هر تن پیاز سال اول (در صورتی که میانگین وزن پیازها ۲۰-۳۰ گرمی باشد) حدود یک کیلو زعفران خشک و از سال دوم به..

 • کاشت پیاز و راهنمای آفات و بیماریهای پیاز - شرکت کشاورزی و .

  کاشت پیاز و راهنمای آفات و بیماریهای پیاز - شرکت کشاورزی و .

  این آفت به بخش های ترد گیاه در قاعده پیاز حمله کرده که در این محل و همچنین در شکاف های خاک تخم گذاری میکنند. لارو آفت، در ساقه پیاز دالان حفر کرده و باعث پژمردگی و خمیدگی برگ ها می گردد.

 • تولید سوخت از گیاهان در اصفهان

  تولید سوخت از گیاهان در اصفهان

  Jan 19, 2015 · وی اظهار کرد: گیاهی به نام ˈسورگوم شیرینˈ ماده ای است که به دلیل مقاومت به خشکی و شوری، با نیاز کم آب و دوره رشد کوتاه، مناسب ترین گیاه برای تولید اتانول در ایران است.

 • روش‌هایی برای پرورش گیاهان زینتی و سبزیجات در یک لیوان آب

  روش‌هایی برای پرورش گیاهان زینتی و سبزیجات در یک لیوان آب

  در مورد نگهداری گیاه در آب بایستی مقدار زیادی صبر و حوصله به خرج داد و به گیاه فرصت داده شود که به محیط جدید عادت کرده و پس از مدتی حداقل یک ماه شروع به دادن ریشه و سپس جوانه و برگ‌های جدید کند.

 • گل و گیاه قاسمی09151607982 - 09159643869, عرضه مستقیم .

  گل و گیاه قاسمی09151607982 - 09159643869, عرضه مستقیم .

  🔹۳-افزایش مقاومت گیاه زعفران به تنش های محیطی (سرما زدگی) ،کم آبی و مقاومت در برابر کنه وقارچ 🔹۴-تحریک رشد رویشی و افزایش رشد برگ زعفران 🔹۵-درشت شدن و افزایش قد کلاله ها

 • هند کوچک یا کالیفرنیای ایران را بشناسید - ایسنا

  هند کوچک یا کالیفرنیای ایران را بشناسید - ایسنا

  هند کوچک، کالیفرنیای ایران و نگین خاورمیانه، شهری بکر با شش ساعت زمستان و بدون پاییز که همه‌اش بهار است و سه ماه تابستان، محصولات متنوعی از خرما تا انواع محصولات باغی و زراعی دارد که البته کشاورزانش چندان بهره‌ای از .

 • پیاز - شرکت رهروان رویش سبز rooyeshesabz.com

  پیاز - شرکت رهروان رویش سبز rooyeshesabz.com

  بنابراین روزهای آفتابی در رشد و نمو گیاه مؤثر است. نیاز آبی پیاز: پیاز دارای سیستم ریشه ای سطحی، کم عمق و ظریف است و به ویژه تا سبز شدن آن، باید به دفعات متعدد با مقدار کم آب، آبیاری شده و رطوبت .

 • کاشت زعفران - نحوه کشت زعفران و آبیاری آن- بهترین زمان .

  کاشت زعفران - نحوه کشت زعفران و آبیاری آن- بهترین زمان .

  زعفران گیاهی است مقاوم به کم آبی و اولین آبیاری پاییزه باید حتما ۱۵ روز قبل از بیرون آمدن ساقه گل ها انجام گیرد. زعفران گیاهی است که دارای نیاز آبی کمی می باشد. با توجه به اینکه پیاز زعفران در .

 • مدیریت آبیاری در مزارع پیاز خوراکی - فروشگاه اینترنتی پادیاب

  مدیریت آبیاری در مزارع پیاز خوراکی - فروشگاه اینترنتی پادیاب

  پیاز دارای سیستم ریشه ای سطحی است که در عمق 30 سانتی متری خاک متمرکز می شود. یک بوته پیاز حدود 200-300 ریشه تولید می کند که قطر آن بین نیم تا دو میلی متر است. نزدیک به 100 درصد جذب آب از منطقه 30 تا 50 سانتی متری سطح خاک صورت می گیرد .

 • فروش پیاز موسیر و بذر برای کاشت - مرجع خرید و فروش انواع .

  فروش پیاز موسیر و بذر برای کاشت - مرجع خرید و فروش انواع .

  پیاز موسیر در انواع مختلف برای کشت موجود است و می توانید ان را متناسب با منطقه ای که هستین تهیه نمایید و کشت خود را به صورت دیم یا ابی انجام دهیم. پیاز موسیر در سه نوع برای کاشت مورد استفاده .

 • 15 گل مناسب محل کار - گیاهان مناسب برای محیط اداری و میز کار

  15 گل مناسب محل کار - گیاهان مناسب برای محیط اداری و میز کار

  بذر پیاز و پیازچه . به کم آبی مقاوم است و آبیاری باید کم باشد. همچنین دمای معمولی مناسب این گیاه است. . نور مستقیم خورشید سبب زرد شدن برگ ها و توقف در رشد گیاه می شود.

 • پرورش گل سنبل

  پرورش گل سنبل

  این گیاه را در آپارتمان می توان درون پیت ، ماسه و یا آب پرورش داد . . پرپر و کم پر میباشد . . آنوقت آن پیاز را در عمق کمتری از پیازهای دیگر که برای گل آن می کارند بکارند .

 • روش آبیاری زعفران - سایت شرکت زعفران نطنز

  روش آبیاری زعفران - سایت شرکت زعفران نطنز

  اگر در مناطق کم آبی هستید بهتر است از پراکنده کاشتن پیاز ها در زمین پرهیز کنید و پیاز ها را کمی متراکم تر بکارید این کار از هدر روی آب جلو گیری می کند و باعث می شود که آب کم تری مصرف شود .

 • ریشه پیاز راست است یا افشان | ریشه پیاز چه شکلی است

  ریشه پیاز راست است یا افشان | ریشه پیاز چه شکلی است

  قدیمی‌ترین منابع کشف شده از سومریان بدست آمده که نشان می‌دهد، سومریان که در عراق امروزی می‌زیسته‌اند، تقریبا 2600 قبل از میلاد مسیح از این گیاه استفاده.,ریشه پیاز راست است یا افشان | ریشه .

 • گل و گیاه قاسمی09151607982 - 09159643869, عرضه مستقیم .

  گل و گیاه قاسمی09151607982 - 09159643869, عرضه مستقیم .

  🔹۳-افزایش مقاومت گیاه زعفران به تنش های محیطی (سرما زدگی) ،کم آبی و مقاومت در برابر کنه وقارچ 🔹۴-تحریک رشد رویشی و افزایش رشد برگ زعفران 🔹۵-درشت شدن و افزایش قد کلاله ها

 • همه چیز در مورد گیاه دارویی زوفا - گل و گیاه منصوری

  همه چیز در مورد گیاه دارویی زوفا - گل و گیاه منصوری

  همه چیز در مورد گیاه دارویی زوفا. معرفی گیاه زوفا : زوفا با نام علمی Hyssopus Officinalis گیاهی پایا، بسیار معطر و دارای ساقه های متعدد چوبی به ارتفاع ۲۰ تا ۶۰ سانتی متر است که به حالت خودرو در کوهستان های مناطق گرم و خشک تا .

 • تریپس پیاز

  تریپس پیاز

  اگر گیاه پیاز تحت استرس کم آبی باشد، خسارت تریپس ممکن است بزرگ باشد زیرا این گیاه مقدار زیادی از آب را از دست می‌دهد و این موجب خسارت بیشتر به بافت گیاه می‌گردد.

 • گیاه ریحان و گیاهشناسی این گیاه و معرفی ارقام آن و ترکیبات .

  گیاه ریحان و گیاهشناسی این گیاه و معرفی ارقام آن و ترکیبات .

  پیاز گل و زعفران . این گیاه بومی آسیا (هند، پاکستان، ایران، تایلند و سایر کشورها) بوده و به صورت وحشی در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری دنیا مشاهده می شود. . آبیاری: گیاه ریحان در کل به کم آبی .

 • میبدی‌ها با کشت زعفران آشنا شدند - ایرنا

  میبدی‌ها با کشت زعفران آشنا شدند - ایرنا

  وی با بیان اینکه زمان آبیاری این محصول در پاییز است و در مقایسه با سایر محصولات به آب کمتری نیاز دارد، یادآور شد: با توجه به تبعات خشکسالی و کم‌آبی در راستای اجرای طرح تغییر الگوی کاشت محصول .